Produkterna i Margareta Grääs YouTube
Publicerad 12 mars 2023Reklam
SÄMSTA TESTAR NYTT SMINK NÅGONSIN
14 produkter i videon
r.e.m. beautyAnvänder
On Your Collar Classic Lipstick
Till MagasinSÄMSTA TESTAR NYTT SMINK NÅGONSIN … R.E.M Beauty On Your Colour Classic Lipstick
CAIA CosmeticsAnvänder
Perfect Blender
95 kr hos CAIASÄMSTA TESTAR NYTT SMINK NÅGONSIN … Caia Cosmetics Perfect Blender Svamp
BeautyActAnvänder
Shape & Lift Brow Wax
179 kr hos VegobeautySÄMSTA TESTAR NYTT SMINK NÅGONSIN … BeautyAct Shape & Lift Brow Wax
BeautyActAnvänder
Pro Tip Brow Eyebrow Pencil
SÄMSTA TESTAR NYTT SMINK NÅGONSIN … BeautyAct Pro Tip Brow Eyebrowpencil i “Soft Brown”
Kiehl'sAnvänder
Ultra Pure High-Potency Serum 1.5% Hyaluronic Acid
289 kr hos KICKSSÄMSTA TESTAR NYTT SMINK NÅGONSIN … Kiehls Ultra Pure High-Potency 1.5% Hyaluronic Acid Serum
Kiehl'sAnvänder
Ultra Facial Advanced Repair Barrier Cream
440 kr hos parfumdreamsSÄMSTA TESTAR NYTT SMINK NÅGONSIN … Kiehls Ultra Facial Advanced Barrier Cream
Natasha DenonaAnvänder
Mini Pastel Palette
SÄMSTA TESTAR NYTT SMINK NÅGONSIN … Natasha Denona Mini Pastel Palette
ILIAAnvänder
True Skin Radiant Priming Serum
299 kr hos Mall of SwedenSÄMSTA TESTAR NYTT SMINK NÅGONSIN … Ilia True Skin Radiant Priming Serum
KVD BeautyAnvänder
Good Apple Foundation
SÄMSTA TESTAR NYTT SMINK NÅGONSIN … KVD Beauty Good Apple Liquid Foundation
r.e.m. beautyAnvänder
Sweetener Concealer
Till MagasinSÄMSTA TESTAR NYTT SMINK NÅGONSIN … R.E.M Beauty Sweetener Concealer
r.e.m. beautyAnvänder
Eclipse Blush & Lip Stick
Till Sephora SwedenSÄMSTA TESTAR NYTT SMINK NÅGONSIN … R.E.M Beauty Cheek & Lip Stick i “Eclipse”
Jane IredaleAnvänder
Glow Time Bronzer Stick
520 kr hos HudoteketSÄMSTA TESTAR NYTT SMINK NÅGONSIN … Jane Iredale Glow Time Bronzer Stick
tarteAnvänder
Shape Tape Glow Bar
Till tarteSÄMSTA TESTAR NYTT SMINK NÅGONSIN … Tarte Cosmetics Shape Tape Glow Bar
r.e.m. beautyAnvänder
Essential Drip Lip Oil
Till SephoraSÄMSTA TESTAR NYTT SMINK NÅGONSIN … R.E.M Beauty Essential Drip Lip Oil “Rasberry Dream”
Vi kan få provision om du handlar via länkarna.
Allt Margareta Grääs har nämntFler videor från Margareta Grääs


Instagram, 18 okt. 2026Reklam
Reklam för erborian_nordics Kan två produkter räcka för den perfekta basen? 👀✨
2 produkter


TikTok, 18 okt. 2026Reklam
Reklam för @erborian_nordics Kan två produkter räcka för den perfekta basen? 👀✨ Jag vis…
2 produkter
The INKEY ListOat Cleansing Balm
+7
TikTok, 17 okt. 2026
Vildaste goodiebagen NÅGONSIN @Lyko Sverige
11 produkter
- The INKEY ListOat Cleansing Balm

+8
Instagram, 17 okt. 2026
Vildaste goodiebagen NÅGONSIN lykosverige 👹Kanske blir nästa 24 timmars story tävling…
12 produkter













